Rejestracja certyfikatów krajowych międzynarodowych

Zgodnie z wytycznymi od 1 lutego 2017 r. wchodzi w życie w Polsce Krajowy Rejestr Certyfikatów Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego w skrócie Rejestrckz. jest to rejestr certyfikatów krajowych jak i międzynarodowych, , i dotyczy osób, które zdały egzamin państwowy i zdobyły Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego. Rejestr umożliwia weryfikację danych i dostępności wykwalifikowanej kadry transportowej z terenu całej Unii Europejskiej – kierowników transportu, posiadających rzetelną wiedzę z dziedziny transportu drogowego, potwierdzoną certyfikatem zawodowym CKZ.

Strona rejestrckz.pl powstała w trosce o dobro zarówno klientów, jak i przewoźników, którzy za naszym pośrednictwem oferują swoje usługi, jako w pełni wiarygodne i w najwyższym stopniu profesjonalne, bowiem osoby zarejestrowane w Unijnym Rejestrze Certyfikatów (URC) to zweryfikowani przewoźnicy – potencjalny klient może z pełnym zaufaniem powierzyć im przewóz towarów lub osób.

Jednocześnie właściciele firm przewozowych, dzięki rejestrowi URC, sami mogą bez problemu wyszukiwać wykwalifikowanych i dostępnych fachowców do zarządzania transportem.

Tworzeniem jednego portalu dla wszystkich firm transportowych, gromadzeniem danych i ich przetwarzaniem oraz sprawnym funkcjonowaniem portalu zajmuje się firma KOAL UG z siedzibą w Berlinie. Firma gwarantuje wszystkim użytkownikom URC, że wszystkie dane osobowe znajdujące się w bazie danych, przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

Osoby, które posiadają certyfikat kompetencji zawodowych zapraszamy do rejestracji w Unijnym Rejestrze Certyfikatów Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego, przy pomocy naszego rejestratora www.rejestrckz.pl/pl/dodaj-przewoznika

Natomiast osoby poszukujące przewoźników i kadry zarządzającej transportem, posiadających Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego i znajdujących się w rejestrze URC, zapraszamy do skorzystania ze strony www.rejestrckz.pl/pl/szukaj-przewoznika